fbpx

Nejvyhledávanější ventilátory s předním panelem Vents LD s TURBO výkonem pouze v naší nabídce!

Objevit

Kondenzační jímky

Kondenzační jímky nacházejí své primární uplatnění ve ventilačních potrubích. Používají se pro odvod nežádoucí sražené vody, která se nachází v systému. Objevuje se především v místech s velkým rozdílem teplot. Jedná se například o odvod výparů z digestoří v kuchyni pomocí plastového ventilačního systému. Ten vede skrz střechy. Chcete-li v tomto případě zaizolovat potrubí, bude se to míjet účinky, neboť studený vzduch bude neustále pronikat do ventilačního systému a to především v době, kde je odsavač par vypnutý. Pro tento případ je ideální volbou právě kondenzační jímka, která bude tvořit součást potrubí. Snadno zachytí kondenzát a odvede jej ze systému. Jestliže jsou vhodné podmínky, lze na trase umístit kondenzačních jímek větší množství. Díky kvalitnímu materiálu, který je vysoce odolný, mají kondenzační jímky dlouhou životnost.

Kondenzační jímky chrání proti škodám způsobeným na elektrickém zařízení i na lidském zdraví. Eliminují vznik promáčených stropů, mokrých zdí nebo dokonce plísní.

Montáž není nijak náročná, postačí jímku zasunout do ventilačního potrubí a nepotřebujete k tomu žádné složité nářadí. Spoje snadno utěsníte pomocí lepící pásky či silikonu.

Nabízíme vám plastové kondenzační jímky různých průměrů, které se využívají pro odvod vody z ventilačního potrubí. Díky široké nabídce si vyberete takový model, který bude vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Filtrovat produkty

( 1 )
( 1 )
( 1 )
( 2 )
( 1 )
-