Vents

Tichý ventilátor do potrubí kovový VENTS TT Silent-M 160

Kód produktu:P010346118644

Nízkohlukový ventilátor do potrubí Vents TT Silent-M 160 o průměru 160 mm s kuličkovými ložisky.

Více informací Na cestě

7 990,01  6 603,31  bez DPH

Použití:

Ventilátor Vents TT Silent-M 160 plnohodnotně splňuje nároky na vysoký tlak a přesto nízkou hlučnost. Ventilátor najde své uplatnění v prostorách s vysokou vlhkostí jako jsou WC, kuchyně, kanceláře, skleníky, pěstírny apod. Tento potrubní ventilátor je kompatibilní s veškerým kulatým potrubím o průměru 160 mm.

Konstrukce:

Kryt ventilátoru s vysokou aerodynamickou charakteristikou je vyroben z kvalitní oceli. Motor s oběžným kolem a svorkovnice jsou upevněny na tělo ventilátoru pomocí šroubů, které zajišťují tichý chod bez vibrací. Speciální tvar lopatek oběžného kola zvyšuje rychlost proudu vzduchu a poskytuje vyšší tlak a kapacitu ve srovnání se standardním modelem. Tento ventilátor disponuje externí elektrickou montážní krabičkou pro snadnější připojení k el. rozvodu.

Motor:

Jednofázový motor s kuličkovými ložisky má dvě rychlosti, které je možné přepínat pomocí externího spínače (není součástí balení). Motor je opatřen tepelnou pojistkou s automatickým restartem. Stupeň krytí IPX4. Životnost motoru se pohybuje okolo 40 000 hodin.

Výbava:

Kuličková ložiska Vám prodlouží životnost vašeho ventilátoru na 40 000 hodin. Díky kuličkovým ložiskům můžete také instalovat ventilátor v libovolné poloze.

Montáž:

Ventilátor lze instalovat v jakémkoliv místě potrubního systému ať už vertikálně či horizontálně. Dále současně může být namontováno několik ventilátorů ke zvýšení tlaku nebo kapacity transportovaného vzduchu. Tělo ventilátoru je vybaveno montážní deskou pro upevnění na zeď či strop.

Technické parametry

Průměr potrubí [mm]

160

Výkon [m³/h]

405/555

Akustický hluk [dB/3m]

26/33

Napětí [V]

Příkon [W]

45/52

Jmenovitý proud [A]

0,20/0,23

Teplota max. [°C]

60

Krytí [IP]

X4

Výrobce

Vents

Hmotnost [kg]

8.00

Ke stažení

Návod k obsluze VENTS TT SILENT-M.pdf
Katalógový list VENTS TT SILENT-M.pdf

Recenze:

Nejsou k dispozici žádné recenze obchodu. Zobrazit více

Můžeme Vám pomoci?

Stav vaší objednávky Vám rádi zodpovíme telefonicky, technické otázky emailem.
.