Blauberg

BLAUBERG FRESHBOX E-100 ERV

Kód produktu:4058448029479

Jednopokojová rekuperační jednotka Blauberg FRESHBOX E-100 ERV s předehřívačem

Více informací Na cestě

40 665,47  33 607,83  bez DPH

Použití:

Jednopokojová vzduchotechnická jednotka s rekuperací energie Blauberg FRESHBOX E-100 ERV pro přívod a odvod vzduchu zabezpečuji efektivní energeticky úsporné jednopokojové větrání bytů, domů, chat, komerčních prostor. Je ideálním řešením pro jednoduché a efektivní větrání nových a renovovaných prostor. Rekuperace tepla minimalizuje tepelné ztráty větráním.
Pro chladné klimatické podmínky je k dispozici elektrické předehřívání nebo dohřívání, který chrání výměník tepla před zamrznutím.

Konstrukce:

Kovové pouzdro je potažené polymerem, zdobené akrylovým předním panelem. Tepelnou a zvukovou izolaci zajišťuje vrstva 10 mm buněčného syntetického kaučuku.
Přední panel poskytuje pohodlný přístup pro údržbu filtrů a má zámek pro extra zabezpečení.
Vzduch je do místnosti přiváděn a odsáván ven dvěma vzduchovými kanály o průměru 100 mm. Součástí balení je i třetí potrubí o průměru 100 mm pro dodatečnou montáž pro připojení potrubí pro odvod vzduchu z koupelny.
Jednotka je vybavena tlumiči přiváděného a odváděného vzduchu, které se automaticky aktivují, aby zabránily průvanu, když je jednotka vypnutá.

Ventilátory:

Jednotky jsou vybaveny účinnými EC motory s externím rotorem a oběžnými koly s dopředu zahnutými lopatkami.

Filtrace:

K čištění proudu přiváděného a odváděného vzduchu se používají panelové filtry s filtrační třídou G2 a F8. Odpadní vzduch je čištěn panelovým filtrem G4.

Rekuperace tepla a vlhkosti:

Jednotka Freshbox E-100 ERV je vybavena protiproudým tepelným výměníkem s entalpickou membránou v jádru.
V chladném období se teplo odváděného vzduchu přenáší do proudu nasávaného vzduchu entalpickou membránou, což snižuje tepelné ztráty větráním.
V teplém období je teplo a vlhkost venkovního vzduchu absorbováno prouděním odsávaného vzduchu entalpickou membránou. Tímto způsobem klesá teplota a vlhkost přiváděného vzduchu a rekuperace tepla snižuje provozní zatížené klimatizace.
Toky přiváděného a odváděného vzduchu jsou zcela odděleny, což pomáhá eliminovat možnost přenosu zápachu nebo mikrobů mezi proudy.

Ovládání:

Jednotka je vybavena ovládacím panelem.
Dálková ovládač je součástí balení.

Montáž:

Nainstalujte jedno jednotku FRESHBOX E-100 ERV do každé místnosti vyžadující větrání. Jedna jednotka je schopna zajistit efektivní větrání v prostorách s plochou až 75 m2.
Vzduch je do místnosti přiváděn a odsáván ven dvěma vzduchovými kanály o průměru 100 mm. Součástí balení je i třetí potrubí o průměru 100 mm pro dodatečnou montáž pro připojení potrubí pro odvod vzduchu z koupelny.

Technické parametry

Výkon [m³/h]

30/60/100

Akustický hluk [dB/3m]

13/27/39

Účinnost [%]

96/89/83

Wi-Fi

ne

Napětí [V]

Příkon [W]

700

Jmenovitý proud [A]

3,6

Teplota max. [°C]

40

Výrobce

Blauberg

Hmotnost [kg]

40.00

Ke stažení

Manuál

Recenze:

Nejsou k dispozici žádné recenze obchodu. Zobrazit více

Můžeme Vám pomoci?

Stav vaší objednávky Vám rádi zodpovíme telefonicky, technické otázky emailem.
.